Mainās VAS “Valsts nekustamie īpašumi” valdes sastāvs

18.04.2019

Pēc savstarpējas vienošanās amatu atstās VAS “Valsts nekustamie īpašumi” (VNĪ) valdes priekšsēdētājs Ronalds Neimanis. Pēc nepilniem diviem VNĪ nostrādātiem gadiem Neimanis nolēmis pieņemt jaunus profesionālos izaicinājumus.

Atbilstoši VNĪ padomes 2017. gadā izvirzītajiem uzdevumiem Neimanim bija jānodrošina uzņēmuma pārvaldības modeļa maiņa, kā arī jāizstrādā un jāīsteno VNĪ vidēja termiņa attīstības stratēģija 2018.-2022. gadam.

“Ar gandarījumu var atskatīties uz šajā laikā paveikto, jo esam izdarījuši daudz, lai pārveidotu VNĪ par klientu orientētu un respektētu organizāciju, kas efektīvi pārvalda vērtīgus valstij piederošus nekustamos īpašumus,” uzsver Neimanis.

2018. gadā ekspluatācijā nodoti vairāki lieli objekti – KNAB jaunās biroja telpas, Latvijas Republikas Prokuratūras ēka Kalnciema ielā, Tiesu administrācijas ēka Mazajā Nometņu ielā, rekonstruētās Kultūras ministrijas un Cēsu mūzikas skolas ēkas, Klaušenieku māja Turaidas muzejrezervātā, atjaunotā fasāde ēkai Skārņu ielā, kā arī turpinājusies telpu pielāgošana Valsts ieņēmumu dienesta vajadzībām ēkā Talejas ielā. Patlaban plaši rekonstrukcijas darbi turpinās vairākos objektos, tostarp Rīgas pilī, Jaunajā Rīgas teātrī, Okupācijas muzejā.

“Vēlos pateikt Neimaņa kungam paldies par darbu. Viņa pēdējā darba diena ir 18. aprīlis, savukārt no 23. aprīļa par valdes priekšsēdētāju uz laiku iecelts valdes loceklis Andris Vārna. Būtiskākais – VNĪ turpinās īstenot uzsāktās pārmaiņas. Kapitālsabiedrības padome jau tuvākajā laikā izsludinās atklātu konkursu uz valdes priekšsēdētāja vietu, piesaistot profesionālu personāla atlases uzņēmumu,” saka VNĪ padomes priekšsēdētājs Mārtiņš Bičevskis.

VNĪ valdē bez Neimaņa strādā arī Sigita Janvāre, Kitija Gruškevica, Līga Ermane un Andris Vārna.

VNĪ šobrīd īsteno 33 nozīmīgus attīstības projektus aptuveni 154 miljonu eiro apmērā. Uzņēmums nodrošina profesionālu nekustamo īpašumu apsaimniekošanu un pārvaldību ap 500 nekustamo īpašumu adresēm ar 1700 ēkām 1,2 milj. m2 platībā un vairāk nekā 4100 zemes īpašumu vairāk nekā 10 milj. m2 platībā. Uzņēmums dibināts 1996. gadā, tā 100% akcionārs ir Finanšu ministrija.

Papildu informācija medijiem:

VAS “Valsts nekustamie īpašumi”

Korporatīvās komunikācijas daļa

E-pasts: vni.lvkomunikacija