VNĪ - viens no nozares profesionālā konkursa “Latvijas Būvniecības Gada balva 2018” laureātiem

07.03.2019

Svinīgā apbalvošanas ceremonijā 2019. gada 7. martā kultūras pilī “Ziemeļblāzma” paziņoja konkursa “Latvijas Būvniecības Gada balva 2018” laureātus un konkursa “Gada būvinženieris Latvijā 2018” uzvarētājus. Starp godalgu saņēmējiem arī šogad ir VAS “Valsts nekustamie īpašumi” (VNĪ).

Šogad VNĪ konkursam uz dažādām nominācijām tika pieteica šādus projektus:

- Klaušinieku māju, kurai tika veikti restaurācijas un atjaunošanas darbi;

- Kultūras ministrijas ēku, kuras fasādei tika veikta renovācija un atjaunošanas darbi;

- KNAB biroja ēku, kurai tika veikti renovācijas darbi;

- Alfrēda Kalniņa Cēsu mūzikas vidusskolu, kurai tika veikti atjaunošanas un pārbūves darbi.

Konkursam “Latvijas Būvniecības Gada balva 2018” kopumā tika iesniegti 140 pieteikumi - būves un objekti, kuri nodoti ekspluatācijā 2018.gadā. Starp tiem ir arī VNĪ realizētais Cēsu mūzikas vidusskolas projekts, kas nominācijā “Rekonstrukcija” saņēma godalgotu 3. vietu.

“Esam gandarīti, ka kopā ar projektā iesaistīto komandu esam paveikuši tik labu darbu, ko apliecina arī šis saņemtais apbalvojums,” uzsver NĪ attīstības pārvaldes projektu direktors Jānis Ivanovskis – Pigits.

Lepojamies arī ar VNĪ vecāko attīstības projektu vadītāju Kasparu Maračkovski, kurš konkursā “Gada būvinženieris Latvijā” saņēma 3. vietu nominācijā “Gada projektu vadītājs”.

Kasparu konkursam pieteica kolēģi, kuri uzskata, ka viņa gadiem uzkrātās zināšanas un pieredze ir ļoti plaša. Viņa zināšanas ir ne tikai vispārīgajā būvniecībā, bet arī komunikāciju izbūvē, jaunākajās tehnoloģijās, publisko iepirkumu procesu organizēšanā. Kolēģi un klienti šīs īpašības augstu vērtē un bieži vēršas pie Kaspara kā pie konsultanta, lai kopīgi pieņemtu pareizos lēmumus.

Vairāk foto: šeit.