Sīkdatnes - ir maza apjoma šifrētie teksta faili, kas tiek saglabāti Lietotāja datorā vai interneta pārlūka kešatmiņā. To izmantošana nodrošina Vietnes efektīvāku darbību. Sīkdatne nesatur personīgu informāciju par Lietotājiem, un to nevar izmantot, lai identificētu atsevišķus lietotājus. Kompānija izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu Vietnes servisa darbību. Ja nevēlaties pieņemt sīkdatnes, Jūs varat nomainīt Jūsu interneta pārlūkprogrammas drošības uzstādījumus. Jūs varat izvēlēties neatļaut pastāvīgo sīkdatņu izmantošanu, bet tas var ietekmēt šīs Vietnes funkcionalitāti.
Informatīvie materiāli

„Vieta Jūsu biznesam” 

Informatīvajā materiālā Jūs atradīsiet noderīgu informāciju par to, kā kļūt par VNĪ objektu nomnieku, kur atrast informāciju par nomas objektiem, kā pieteikties VNĪ rīkotajām izsolēm, līgumu noslēgšanu, u.c., aktuāliem jautājumiem.

Bukleta elektroniskā versija pieejama  ŠEIT (spiežot uz saites).

 

 

 

 

„Esi saimnieks savā sētā”

Lai informētu klientus par apbūvētas valsts zemes nomas līguma slēgšanas nepieciešamību, noslēgšanas nosacījumiem un iespēju izpirkt nomāto valsts zemi, uz kuras atrodas klienta īpašums, VAS „Valsts nekustamie īpašumi” (VNĪ) sagatavojis informatīvu bukletu latviešu un krievu valodā „Esi saimnieks savā sētā”. Buklets pieejams visos VNĪ klientu apkalpošanas centros – Rīgā, Liepājā un Daugavpilī.

Bukleta elektroniskā versija pieejama zemāk (spiežot uz saites):

latviešu valodā

                                                                 krievu valodā

Aicinām būt godprātīgiem un apzinīgiem saimniekiem savā un valsts īpašumā!

 

Lai saņemtu papildus informāciju par nekustamo īpašumu nomu un apsaimniekošanu vai valsts zemes nomas un atsavināšanas (izpirkšanas) iespējām, lūdzu, zvaniet uz VNĪ bezmaksas informatīvo tālruni 80002000 vai  klātienē kādā no VNĪ klientu apkalpošanas centriem – Rīgā, Vaļņu ielā 28, Liepājā, Graudu ielā 43A vai Daugavpilī, Rīgas ielā 22.