Projekts paredz pabeigt Stradiņa slimnīcas A2 ēkas būvniecību, kas ir viens no nozīmīgākajiem veselības aprūpes infrastruktūras attīstības projektiem Latvijā. Ēkas nodošana ekspluatācijā ļaus būtiski uzlabot ārstniecības pakalpojumu kvalitāti un nodrošināt mūsdienīgu vidi gan pacientiem, gan medicīnas personālam.
A2 korpusa pabeigšana ir ne tikai Stradiņa slimnīcas, bet arī visas valsts veselības aprūpes prioritāte, tāpēc tās kvalitātei jābūt izcilai. Šeit taps modernākā neatliekamās medicīnas palīdzības un ķirurģijas infrastruktūra Latvijā, kas būs kritiska dzīvību glābšanā un pacientu drošībā, kā arī ārstniecības personāla labbūtības nodrošināšanā. Mums ir svarīgi, lai šis projekts tiktu īstenots profesionāli un caurspīdīgi, un VNĪ iesaiste ir apliecinājums tam, ka esam uz pareizā ceļa. Pateicos partneriem, mediķiem un lēmumu pieņēmējiem par ieguldījumu – tikai kopā mēs varam nodrošināt, lai pacienti saņemtu augstākās kvalitātes aprūpi.”
Stradiņa slimnīcas valdes priekšsēdētājs
Lauris Vidzis
Nr. 4.1.1.1/5/24/I/002 “Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas jaunās A2 ēkas attīstība (projekta Nr.9.3.2.0/17/I/013 2.posms)”