previous image button
next image button
close fullscreen container

VNĪ: LDDK 25.jubilejas gadā svinīgi atklāj jaunu biroju

28.08.2018
 title_alt_img

“Jūtamies pagodināti, ka LDDK jauno mājvietu atklājam organizācijas zīmīgajā – 25. jubilejas gadā. Šis ir viens no VNĪ īstenotās pārmaiņu programmas “100 adreses Latvijas valsts simtgadei” objektiem, kas kalpos kā satikšanās vieta Latvijas lielākajiem un nozīmīgākajiem uzņēmumiem. Šis ir arī īpašs notikums mums kā uzņēmumam, jo kopš 2017.gada esam LDDK biedri, papildinot to uzņēmumu rindas, kuri vienlaikus ir gan ekonomikas dzinējspēks, gan arī atbildīgi darba devēji,” sacīja VNĪ valdes loceklis Andris Vārna.

Darbu gaitā veikta telpu pielāgošana LDDK vajadzībām – veikti ne tikai kosmētiska rakstura remontdarbi, bet arī telpu pārbūve, tādejādi šo telpu pielāgošana tika īstenota gan daļēji saglabājot slēgtā tipa, gan izveidojot jaunas atklātā tipa biroja telpas. VNĪ darbus paveikusi trīs mēnešu termiņā, kurā ietilpa ne tikai faktiskie telpu pielāgošanas darbi, bet arī normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā nepieciešamās dokumentācijas sagatavošana un tās saskaņošana. Ēka Rīgā, Raiņa bulvārī 4, celta 1886.gadā un ir vietējās nozīmes arhitektūras piemineklis. Patlaban tā atrodas Finanšu ministrijas valdījumā un VNĪ pārvaldīšanā.

Par LDDK:

Latvijas Darba devēju konfederācija ir ietekmīgākā darba devējus pārstāvošā organizācija Latvijā. LDDK ir dibināta 1993.gadā, un patlaban tās biedri nodarbina 44% Latvijas darba ņēmēju. LDDK ir sociāli – ekonomisko sarunu partneris Ministru kabinetam un Latvijas Brīvo arodbiedrību savienībai. LDDK apvieno un pārstāv 114 nozaru līderus – uzņēmumus, kuros strādā vairāk nekā 50 darbinieku, un 63 nozaru un reģionālās uzņēmēju asociācijas un federācijas.

Par VNĪ:

Pārmaiņu programmas “100 adreses Latvijas valsts simtgadei” ietvaros VNĪ šobrīd īsteno 32 nozīmīgus attīstības projektus vairāk nekā 135 miljonu eiro apjomā. VNĪ pārziņā ir vairāk nekā 500 ēku īpašumu 1,8 milj. m2 platībā un vairāk nekā 4100 zemes īpašumu vairāk nekā 10 milj. m2 platībā. Uzņēmums dibināts 1996. gadā, tā 100% akcionārs ir Finanšu ministrija. VNĪ strādā 580 darbinieki.

Foto no pasākuma: šeit.

Papildu informācija medijiem:

VAS “Valsts nekustamie īpašumi”, Korporatīvās komunikācijas daļa

Tālr.: 67024693; 20235301, E-pasts: komunikacija@vni.lv