previous image button
next image button
close fullscreen container

VNĪ - viens no nozares profesionālā konkursa “Latvijas Būvniecības Gada balva 2018” laureātiem

07.03.2019
 title_alt_img

Šogad VNĪ konkursam uz dažādām nominācijām tika pieteica šādus projektus:

- Klaušinieku māju, kurai tika veikti restaurācijas un atjaunošanas darbi;

- Kultūras ministrijas ēku, kuras fasādei tika veikta renovācija un atjaunošanas darbi;

- KNAB biroja ēku, kurai tika veikti renovācijas darbi;

- Alfrēda Kalniņa Cēsu mūzikas vidusskolu, kurai tika veikti atjaunošanas un pārbūves darbi.

Konkursam “Latvijas Būvniecības Gada balva 2018” kopumā tika iesniegti 140 pieteikumi - būves un objekti, kuri nodoti ekspluatācijā 2018.gadā. Starp tiem ir arī VNĪ realizētais Cēsu mūzikas vidusskolas projekts, kas nominācijā “Rekonstrukcija” saņēma godalgotu 3. vietu.

“Esam gandarīti, ka kopā ar projektā iesaistīto komandu esam paveikuši tik labu darbu, ko apliecina arī šis saņemtais apbalvojums,” uzsver NĪ attīstības pārvaldes projektu direktors Jānis Ivanovskis – Pigits.

Lepojamies arī ar VNĪ vecāko attīstības projektu vadītāju Kasparu Maračkovski, kurš konkursā “Gada būvinženieris Latvijā” saņēma 3. vietu nominācijā “Gada projektu vadītājs”.

Kasparu konkursam pieteica kolēģi, kuri uzskata, ka viņa gadiem uzkrātās zināšanas un pieredze ir ļoti plaša. Viņa zināšanas ir ne tikai vispārīgajā būvniecībā, bet arī komunikāciju izbūvē, jaunākajās tehnoloģijās, publisko iepirkumu procesu organizēšanā. Kolēģi un klienti šīs īpašības augstu vērtē un bieži vēršas pie Kaspara kā pie konsultanta, lai kopīgi pieņemtu pareizos lēmumus.

Vairāk foto: šeit.