previous image button
next image button
close fullscreen container

Uzsākti otrās kārtas būvniecības darbi Jūras ielā 34, Ventspilī

03.02.2016
Ventspils Administratīvās ēkas vizualizācija

VNĪ realizētā projekta otrās kārtas ietvaros tiks veikta administratīvās ēkas pārbūve, kas ir nozīmīgākais un darbietilpīgākais darbu posms no plānotajiem būvdarbiem šajā projektā, ar kopējo attīstāmo būvju platība 1779.0 m². Ēkas apdarē pielietoti mūsdienīgi, augstvērtīgi apdares materiāli, izvēloties pārdomātu krāsu risinājumu. Ēka pēc veiktajiem darbiem iekļausies apkārtējā ainavā, harmonējot ar Ventspils pilsētas domes ēku, kopā veidojot vienotu administratīvo ēku kompleksu.

VNĪ būvprocesa vadītāja Gunta Saule-Pavlovska: „Projekta otrā kārta ietver visas administratīvās ēkas pārbūvi, kurā paredzēta telpu izbūve Ventspils prokuratūras, Tiesas zemesgrāmatu nodaļas, Drošības policijas Ventspils reģionālās nodaļas un Valsts zemes dienesta Kurzemes reģionālās nodaļas darba nodrošināšanai. Minētais projekts skar ne tikai fasādes pārveidi, bet arī visu iekštelpu pārbūvi.

VNĪ projekta īstenošanu uzsāka 2015.gada oktobrī un līdz šim veikta garāžas ēkas atjaunošana, inženiertīklu un auto stāvlaukuma izbūve.

Kopumā būvdarbi tiek veikti atbilstoši darbu izpildes grafikam. Pašā būvniecības procesā ir iesaistīti kvalificēti darbinieki, kā arī izveidojusies ļoti laba vadības komanda, sākot no apakšuzņēmējiem un beidzot ar pasūtītāja pārstāvjiem, kur sadarbība ir vērsta uz kvalitatīva projekta realizēšanu,” stāsta galvenais būvdarbu veicējs SIA „Kvadrum” pārstāvis Kristaps Pureklis.

VNI realizētā projekta īstenošanas termiņš ir 2016. gada nogale. Kopējās projekta izmaksas ir 2 842 357 eiro.

VNĪ atgādina, ka realizētā būvprojekta autors ir SIA „Skonto būve”, bet galvenais būvdarbu veicējs SIA „Kvadrum”. Objekta būvuzraugs ir SIA „Būves un būvsistēmas”.