Valde

   VNĪ valdes nolikums

Andris Vārna

Valdes priekšsēdētājs

Andris Vārna – valdes loceklis no 2017. gada 1. oktobra līdz 2022. gada 30. septembrim ieskaitot (no 2019. gada 23. aprīļa ir iecelts VAS „Valsts nekustamie īpašumi” valdes priekšsēdētāja amatā uz laiku līdz atbilstoši normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā tiek iecelts VAS „Valsts nekustamie īpašumi” valdes priekšsēdētājs, bet ne ilgāk kā uz pieciem mēnešiem).

VNĪ atbildības jomas – klientu attiecību vadība, nekustamā īpašuma portfeļa pārvaldība, finanšu vadība, nekustamā īpašuma nomas un pakalpojumu stratēģiskā plānošana.

No 2011. gada līdz 2017.gada septembrim pildīja AS “SEB banka” Nekustamā īpašuma un telpu apsaimniekošanas vadītājs Latvijā un Baltijā. Galvenie sasniegumi šajā amatā – SEB biroju, telpu un filiāļu Latvijā un Baltijā nomas portfeļa optimizācija un mūsdienīgas darba vides un vietas koncepta izstrāde un ieviešana, kā arī nekustamo īpašumu / telpu un saistīto izmaksu budžeta optimizācija.

A. Vārna Rīgas Tehniskajā universitāte Inženierekonomikas un vadības fakultātē ieguvis profesionālo augstāko izglītību ekonomikā, kā arī profesionālo augstāko izglītību uzņēmējdarbībā un vadīšanā. A. Vārna ir vienīgais sertificētais nekustamā  īpašuma vadītājs (Certified Property Manager, CPM®) Baltijas valstīs, sertifikātu izsniedz visā pasaulē pazīstamais un atzītais Institute of Real Estate Management®, ASV. A. Vārna turpina papildināt savu izglītību Lielbritānijas  British Institute of Facilities Management.

 

 
Jānis Ivanovskis - Pigits

Valdes loceklis

Jānis Ivanovskis - Pigits valdes loceklis no 2019. gada 16. novembra.

Atbildības joma VNĪ – attīstības projektu pārvaldība. Ivanovska - Pigita darba pieredze pēdējo septiņu gadu laikā ir bijusi saistīta ar apjomīgu infrastruktūras objektu attīstību.

Patlaban viņš ir VNĪ Nekustamā īpašuma attīstības pārvaldes direktors, taču pirms tam ir strādājis Valsts izglītības attīstības aģentūrā, bijis Izglītības infrastruktūras projektu departamenta direktors, pirms tam – Struktūrfondu vadības un kontroles departamenta direktors.

 
Sigita Janvāre

Valdes locekle

Sigita Janvāre – valdes locekle no 2017. gada 1. oktobra līdz 2022. gada 30. septembrim ieskaitot.

VNĪ valdē atbild par administratīvajiem jautājumiem, tostarp par iepirkumu procesa organizēšanu un informācijas tehnoloģiju risinājumiem. Janvārei ir vairāk nekā desmit gadu pieredze nekustamā īpašuma pārvaldībā un iepirkumu vadībā. No 2010.gada jūnija līdz 2017.gada septembrim bijusi SIA “Lattelecom” Iepirkumu nodaļas vadītāja. No 1997. līdz 2010.gadam Janvāre SIA “Lattelecom” ieņēmusi Nekustamā īpašuma nodaļas Pakalpojumu vadītājas un Nekustamā īpašuma biznesa attīstības vadītājas amatus.

Galvenie sasniegumi iepriekšējā amatā – panākts esošo izmaksu un konkursu izmaksu samazinājums, visi iepirkumi pabeigti noteiktajā termiņā, grāmatvedības jautājumi, piesaistīts Eiropas Savienības līdzfinansējums.

Janvāre ir ieguvusi Maģistra grādu Sabiedrības vadībā Latvijas Universitātē, Ekonomikas un vadības fakultātē.