VPD un tā Rīgas struktūrvienība turpmāk strādās probācijas darba specifikai piemērotās telpās Lomonosova ielā 9

05.06.2019

Tieslietu ministrs Jānis Bordāns un “Valsts nekustamie īpašumi” (turpmāk – VNĪ) valdes priekšsēdētājs Andris Vārna 12. jūnijā pulksten 10.00 sveiks Valsts probācijas dienestā (turpmāk – VPD) nodarbinātos atjaunotajā mājvietā Rīgā, Lomonosova ielā 9, kur jau atrodas Rīgas Austrumu reģiona teritoriālā struktūrvienība, Elektroniskās uzraudzības centrs un arhīvs, informē VNĪ Korporatīvās komunikācijas daļas vadītāja Inta Plūmiņa.

Ēkā, kur līdz šim jau strādā daļa probācijas dienesta nodarbināto, tagad pievienojas arī 60 centrālajā aparātā strādājošie, kuri pārceļas no telpām Dzirnavu ielā, līdz ar to tagad viss Daugavas labais krasts strādās vienuviet.


“Kopā ar klientu esam radījuši probācijas dienesta darba specifikai pielāgotu vidi, vienlaikus domājot par darba efektivitātes palielināšanu, sadarbības veicināšanu un informācijas apmaiņu nodarbināto vidū. Strādājam, lai nodrošinātu to, ka ilgtermiņā visas valsts sektora iestādes varētu atrasties īpaši tām pielāgotās, ilgtspējīgi pārvaldītās un efektīvi apsaimniekotās telpās,” atklāj VNĪ valdes priekšsēdētājs Andris Vārna.


Aicinām mediju pārstāvjus apskatīt atjaunoto VPD mājvietu, dalībai pasākumā pieteikties līdz 11. jūnijam, rakstot uz vni.lvmaija.trikule vai zvanot uz tālruņa numuru 22076439 (Maija Trikule-Pleša). 

Telpas Lomonosova ielā 2016. gada nogalē atbrīvoja Valsts ieņēmumu dienests, pārceļoties uz biroja kompleksu Talejas ielā 1, un tika uzsākta to pielāgošana VPD vajadzībām. 2018. gada vasarā tika noslēgts līgums ar projektētāju SIA “MKM Engineering” un veikti projektēšanas darbi. Pērnā gada nogalē tika noslēgts līgums par būvdarbu veikšanu un nepilnu 5 mēnešu laikā tika pielāgotas telpas VPD vajadzībām. Ēkas 1., 3. un 4.stāvā tika veikti atjaunošanas darbi, iekštelpu pārplānošana ierīkotas konferenču un nodarbināto atpūtas telpas, veikti iekšējo inženiertīklu nomaiņas darbi, drošības sistēmu izbūve, atsevišķu telpu aprīkošana ar gaisa kondicionēšanu, kā arī arhīva, palīgtelpu, labierīcību un dušas telpu izbūve. Būvdarbus veica PS “AKN”. Kopējās projekta izmaksas ir nepilni 500 000 eiro bez PVN.

VNĪ šobrīd īsteno 33 nozīmīgus attīstības projektus aptuveni 154 miljonu eiro apmērā un strādā pie 25 jaunām projektu idejām. Uzņēmums nodrošina profesionālu nekustamo īpašumu apsaimniekošanu un pārvaldību ap 450 nekustamo īpašumu adresēm ar 1200 ēkām 1,1 milj. m2 platībā un vairāk nekā 4000 zemes īpašumu 10 milj. m2 platībā. Uzņēmums dibināts 1996. gadā, tā 100% akcionārs ir Latvijas Republikas Finanšu ministrija.
Papildu informācija medijiem:

 

VAS “Valsts nekustamie īpašumi”
Korporatīvās komunikācijas daļa
E-pasts: vni.lvkomunikacija ,
t.2023530