VNĪ piedalās konferencē „Nekustamais īpašums un būvniecība 2017”

13.03.2017

Piektdien, 10.martā, VNĪ valdes locekle Madara Melnmate-Savicka ar prezentāciju „VAS Valsts nekustamie īpašumi” pieredze energopārvaldībā” uzstājās konferencē „Nekustamais īpašums un būvniecība 2017”. 

Prezentācijas ietvaros, VNĪ valdes locekle M.Melnmate – Savicka iepazīstināja klātesošos ar VNĪ pieredzi ēku energoefektivitātes paaugstināšanā un nākotnes plāniem, īstenojot energoefektivitātes paaugstināšanas pasākumus tādos objektos, kā Ministru kabinets, Valsts prezidenta rezidence (Jūrmalā), Smilšu ielā 1 un Latvijas Valsts arhīvs. Šī prezentācija raisīja diskusiju klātesošajos par energoefektivitātes izmaksām un ieguldījumu atmaksas periodu.

Šī konference jau 20 gadus pulcē nekustamā īpašuma un būvniecības jomas vadošos ekspertus un tajā tiek apskatītas NĪ nozares aktuālākās tēmas. Šogad īpaša uzmanība tika pievērsta nekustamā īpašuma tirgus saistībai ar politiskajiem un finanšu procesiem, kā arī problēmām Baltijas nekustamā īpašuma un būvniecības tirgos. Tāpat konferences dalībnieki izvērtēja iespējamos nozares attīstības scenārijus.