VNĪ atjauno jūrmalnieku iecienīto lapeni Bulduros

31.07.2019

VAS „Valsts nekustamie īpašumi” (VNĪ) pabeidz atjaunošanas darbus jūrmalnieku un tās viesu iecienītajā lapenē Jūrmalas 7. līnijā 1A, informē VNĪ nekustamo īpašumu apsaimniekošanas un uzturēšanas pārvaldes direktore Iveta Gradovska. Šobrīd Bulduros ir par vienu sakoptu objektu vairāk.

2019. gada 29. jūlijā tika pabeigti atjaunošanas darbi Jūrmalas 7. līnijas 1A lapenē. Kopš 2014. gada 17. septembra lapene atrodas VNĪ pārvaldībā. Diemžēl 2016. gada beigās lapene tika ļaunprātīgi dedzināta, tādēļ VNĪ pieņēma lēmumu par kāpu zonā esošās lapenes atjaunošanu.

„Jūrmalas lapene bija iemīļota atpūtas vieta līdz brīdim, kad nezināmi vandaļi to izpostīja. Mums ir prieks, ka esam atjaunojuši šo jūrmalnieku un Jūrmalas viesu iecienīto atpūtas vietu, tagad tā varēs turpināt priecēt jūrmalniekus un pilsētas viesus,” stāsta VNĪ NĪ apsaimniekošanas un uzturēšanas pārvaldes direktore Iveta Gradovska.

Atjaunošanas darbu laikā no jauna tika izveidotas lapenes degušās konstrukcijas, soli, pakāpieni, notīrīts jumts un atjaunots krāsojums. Tās atjaunošanā tika investēti aptuveni 3000 EUR.

VNĪ šobrīd īsteno 34 nozīmīgus attīstības projektus aptuveni 154 miljonu eiro apmērā un strādā pie 25 jaunām projektu idejām. Uzņēmums nodrošina profesionālu nekustamo īpašumu apsaimniekošanu un pārvaldību ap 450 nekustamo īpašumu adresēm ar 1200 ēkām 1,1 milj. kvadrātmetru platībā un vairāk nekā 4000 zemes īpašumu 10 milj. kvadrātmetru platībā. VNĪ šogad Korporatīvās atbildības un ilgtspējas institūta „Ilgtspējas indeksa” vērtējumā saņēma augsto zelta godalgu un speciālbalvu par straujāko izaugsmi, kā arī iekļauti VID „Baltā saraksta” zelta līmenī. Uzņēmums dibināts 1996. gadā, tā 100% akcionārs ir Latvijas Republikas Finanšu ministrija.

Papildu informācija plašsaziņas līdzekļiem:

VAS „Valsts nekustamie īpašumi”

Korporatīvās komunikācijas daļa

E-pasts: vni.lvkomunikacija

Tālr.: 20235301